Reprezentanca

1. ALPSKO SMUČANJE
Dekleta
Jera Kompan (slalom, veleslalom, ekipna tekma)
Nika Murovec (slalom, veleslalom, ekipna tekma)                            
Rebeka Oblak (slalom, veleslalom, ekipna tekma)                
Anja Oplotnik (slalom, veleslalom, ekipna tekma)                         

Fantje
Rok Ažnoh (slalom, veleslalom, ekipna tekma)                   
Anže Gartner (slalom, veleslalom, ekipna tekma)             
Gašper Kemperle (slalom, veleslalom, ekipna tekma)          
Martin Križaj (slalom, veleslalom, ekipna tekma)        

2. BIATLON
Dekleta
Ajda Arh (6km šprint, 10km individualno, mešana štafeta 2x6km-2x7,5km)
Eva Goropečnik (6km šprint, 10km individualno, mešana štafeta 2x6km-2x7,5km)       
Zala Jenko (6km šprint, 10km individualno, mešana štafeta 2x6km-2x7,5km)  
Živa Klemenčič (6km šprint, 10km individualno, mešana štafeta 2x6km-2x7,5km)

Fantje      
Jernej Globočnik (7,5km šprint, 12,5km individualno, mešana štafeta 2x6km-2x7,5km)
Jernej Goropečnik (7,5km šprint, 12,5km individualno, mešana štafeta 2x6km-2x7,5km)  
Lovro Planko (7,5km šprint, 12,5km individualno, mešana štafeta 2x6km-2x7,5km)               
Matic Repnik (7,5km šprint, 12,5km individualno, mešana štafeta 2x6km-2x7,5km)       

3. CURLING
Dekleta
Liza Gregori                  
Sara Rigler

Fantje                     
Jakob Omerzel                           
Bine Sever              

4. DESKANJE NA SNEGU
Bono Kralj Kos (slopestyle, snežni kanal)

5. HITROSTNO DRSANJE (kratke proge)
Urša Erjavec (500m, 1000m in 1500m)

6. TEK NA SMUČEH      
Dekleta
Sara Jazbec (7,5km klasično, 5km prosto, 1,2km šprint klasično, mešana štafeta)
Hana Jamnik Mazi (7,5km klasično, 5km prosto, 1,2km šprint klasično, mešana štafeta)
Klara Mali (7,5km klasično, 5km prosto, 1,2km šprint klasično, mešana štafeta)
Neža Perko (7,5km klasično, 5km prosto, 1,2km šprint klasično, mešana štafeta)

Fantje
Anže Gros (10km klasično, 7,5km prosto, 1,2km šprint klasično, mešana štafeta)
Matej Mandeljc (10km klasično, 7,5km prosto, 1,2km šprint klasično, mešana štafeta)
Jošt Mulej (10km klasično, 7,5km prosto, 1,2km šprint klasično, mešana štafeta)
Boštjan Korošec (10km klasično, 7,5km prosto, 1,2km šprint klasično, mešana štafeta)

7. UMETNOSTNO DRSANJE
Ana Čmer
Luka Logar

Glavni sponzorji

Veliki sponzorji

Sponzorji